تبلیغات
سئو و طراحی سایت - مطالب تیر 1396
 
سئو و طراحی سایت
اول بودن در گوگل دیگر یک رویا نیست.
درباره وبلاگ


قدرتمند ترین تیم سئوی کشور

مدیر وبلاگ : mostafa alizadeh
نویسندگان
شما احتمالا بدین تصور کنید که آیا میتوانید فاکتورهای دقیقی را که گوگل در الگوریتم خویش سود می کنید پیدا نمائید . خوشبختانه , این فاکتورها و تکنیک‌ها به وسیله کسانی افشا شده‌است و این‌گونه تکنیک‌ها به عنوان مقاله‌ها و نشریات در وب به اشتراک گذاشته‌شده است . با به کار گیری از این نشریات میتوانید این فاکتورها را می داند و شما هم از آنها به کار گیری نمائید . معمولاً همگی فاکتورها در هر دو سال یک‌بار به‌روز میگردند . بااین‌حال این تعدادی فاکتور تقریباً مدام اثبات می باشند که به شرح ذیل است : 
– کلمه ها با اهمیت دارای ارتباط در برگه . 
– کلیدواژه در لینک‌های داخلی 
– سیگنال‌های استفاده کننده ( مقدار کلیک , مدت‌زمانی که استفاده کننده ‌بر روی وب سایت می باشد , مقدار گشت‌وگذار ) . 
– بینش جستجوگرها دامنه ( دامنه را ازلحاظ پیوندها و توان چقدر کارکشته میکند ) . 
– حجم کاوش اسم دامنه . 
– تعداد کل لینک‌ها 
– تعداد کل دامنه‌های ارجاع ( سایت‌های منحصر به فرد که به وب سایت شما لینک و پیوند میگردند ) . 
– عمل در کانال اجتماعی Google+ . 
– کار در کانال اجتماعی فیس‌بوک 
در صورتیکه رقبای شما در‌این ویژگی‌ها از شما جلوتر باشند , احتمالاً مرتبه بهتری هم نسبت به شما خواهند داشت . 
اکنون این داده ها را در کنار دانسته‌های خویش از به‌روزرسانی اخیر گوگل قرار دهید ; به این ترتیب با به کارگیری از این تکنیک‌ها قطعاً جایگاه نیکی خواهید داشت . این فاکتورها به عنوان معیارهای جست‌وجوی گوگل قرار میگیرند که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد . برای داده ها بیشتر جمله ذیل را جست‌وجو نمایید . 
معیارهای کاوش : عوامل رتبه‌بندی گوگل در ایالات‌متحده 
http : //www . searchmetrics . com/knowledge - base/ranking - factors/ 
یکی دیگر از مقاله ها شناخته‌شده درباره‌ی سئو , موز ( ماز ) می باشد ( moz ) که هر دو سال یک‌بار یک باز‌نگری انجام می دهد . بررسی که انجام می دهد , مخلوط گونه های تکنیک‌های سئو است که در طی برهه زمانی دوساله منتشرشده و همینطور یک تحلیل ظریف از شیوه کارکرد گوگل انجام میدهد . برای داده ها بیش تر میتوانید جمله ذیل را جست‌وجو کرده یا این که به پیوند زیر آن مراجعه نمایید . 
نظرسنجی عوامل رتبه‌بندی Moz 
https : //moz . com/search - ranking - factors
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

سپتیک تانک به عنوان مخزن یا انباره فاضلاب در نظر گرفته می شود که با توجه به سفارش مشتری بر اساس ابعاد و حجم مورد نظر، بصورت مکعب مستطیل یا استوانه ای شکل ساخته می شود.

سپتیک تانک پیش ساخته شرکت مهندسی فرآب صنعت، با توجه به اینکه از لحاظ قیمت مقرون به صرفه بوده و به عنوان مناسب ترین روش طبیعی تصفیه فاضلاب در نظر گرفته می شود، در حال حاضر به عنوان پرفروش ترین محصول شرکت مهندسی فرآب صنعت در واحد دپارتمان فنی فاضلاب در نظر گرفته می شود.

شرکت مهندسی فرآب صنعت با توجه به آنکه از ابتدای امر بر اساس نیاز مشتریان، محصولات با راندمان بالا را تولید می نماید، از اینرو در حال حاضر توانسته است به برندی معتبر در صنعت فاضلاب شناخته شده و رضایت حداکثری مشتریان را کسب نماید.

نکته ای که می بایست در این بخش توجه ویژه ای به آن صورت گیرد آن است که، سپتیک تانک چگونه از آلودگی هرچه بیشتر محیط زیست می تواند جلوگیری نماید.

 

فعالیت مخزن سپتیک بدین شکل است که فاضلاب بعد از ورود به انباره، از جریانش کاسته شده و بدلیل کاهش سرعت جریان، بخش زیادی از فاضلاب بصورت ته نشین در خواهد آمد.

در قسمت بعد، باکتری های بی هوازی کار خود را شروع می کنند. این باکتری های بعد از ته نشینی فاضلاب، شروع به تجزیه مواد آلی نموده و آنرا هضم می نماید. اینکار به مرور باعث می گردد تا از حجم لجن ته نشین شده کاسته شده و بعد از گذشت هر 3 یا 4 سال یکبار محتویات آن تخلیه گردد.

انواع سپتیک تانک فاضلاب

همانطور که در ابتدای این مقاله به آن اشاره گردید، سپتیک تانک در نوع های مختلفی تولید خواهد شد که بسته به سفارش مشتری، طراحی و ساخته می گردد. انواع سپتیک تانک در 3 مدل زیر می باشد.

1-      سپتیک تانک پلی اتیلن

2-      سپتیک تانک فایبرگلاس

3-      سپتیک تانک بتنی

جنس سپتیک تانک پلی اتیلن، از پلی اتن یا پلی اتیلن بوده که به اختصار به آن HDPE نیز می گویند.

جهت تولید مخزن سپتیک فایبرگلاس، این محصول از جنس فایبرگلاس تولید می شود که بصورت مکعب و مستطیل ساخته می شود

و در انتها آخرین مدل سپتیک، مربوط به سپتیک تانک بتنی می باشد که با استفاده از بتن مسلح ساخته می گردد.

 

در صورتیکه هرگونه سوال فنی در این زمینه دارید، می توانید با کارشناسان فنی که در این زمینه پاسخگوی شما هستند تماس حاصل فرمایید. 02126318332  - 09123355960

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
اریک اشمیت , مدیرعامل قدیمی گوگل , تیتر کرد که گوگل بیش تر از 200 استدلال را برای گزینش فراتر بودن سکو یک وبسایت در جست‌وجو انتخاب نموده است . روز جاری گوگل بیش تر از 200 برهان داراست . گوگل تعداد لینک‌ها به یک تارنما , امکان اعتماد به آن , تعداد ارتباطات با اسم تجاری تارنما , اندازه دیرین بودن وب سایت , طریق لود و . . . را تحلیل میکند . آیا این به‌این مفهوم است که رتبه‌بندی برتر در گوگل غیر ممکن یا این که طاقت فرسا است؟ خیر . درواقع , شما هم میتوانید به‌این مرتبه برسید . الگوریتم گوگل پیچیده است , البته شما نیاز به آپولو هوا کردن ندارید! با این سه اصول که نام‌برده شد میتوانید جایگاه بهتری در نتایج کسب فرمائید . این سه اصل , خلاصه آنچه گوگل بر روی آن متمرکز است و قدرتمندترین استراتژی‌های SEO میباشند که برای گرفتن رتبه‌بندی از آن ها به کارگیری مینمایند عبارت است از اعتماد , قدرت و رابطه . 
1 . اعتماد 
اعتماد در هسته مهم تغییرات بیشتر گوگل است و در به‌روزرسانی تعدادی سال قبل به آن بیشتر شد . گوگل می خواهد سایت‌های کیفیت عالی ذیل و سایت‌های غیرقابل‌اعتماد را از نتایج کاوش نگهداری نماید و سایت‌های باثبات بالا را در صدر نگه دارااست . در صورتیکه وبسایت شما دارنده محتوای با کیفیت بالا و لینک‌هایی از منابع دارای اعتبار باشد , تارنما شما احتمالاً به‌عنوان یک منبع قابل‌اعتماد محسوب میشود و بیشتر شاید در نتایج جستجوی جایگاه بهتری داشته باشید . 
2 . قدرت 
بین استراتژی‌های سئو , قدرت هنوز حاذق است , البته فعلا شایسته ترین سود از آن در کنار دو اصل دیگر هست . اقتدار کلی وبسایت شما در بازار شماست . مثلاً , در صورتی‌که وبسایت شما صدها دنبال کننده داشته باشد اما رقبای شما درحد 50 دنبال کننده , مسلماً شما جایگاه بهتری خواهید داشت .
3 . ارتباط 
گوگل به ارتباط متنی یک وبسایت نگاه می‌نماید و سایت‌های مربوط به رتبه‌بندی بالاتر را جایزه می دهد . مثلاً احتمال دارد تعجب فرمایید که چرا یک وب سایت در خصوص یک کسب‌وکار محلی به نسبت یک مطلب در ویکی‌پدیا جایگاه بهتری داشته باشد . شما می توانید با به کار گیری از تکنیک ارتباط متنی گوگل که در فصل‌های بعدی توضیح داده می شود و با پیاده کردن این تکنیک , جایگاه خوبی در جست‌وجوی گوگل به دست آورید.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 13 تیر 1396
الگوریتم فلوریدا

الگوریتم فلوریدا

شیوه‌های قدیمی که دیگر به کار نمی‌آیند.
در سالهایی نه‌چندان دور (حدود ۱۵ سال پیش)، گوگل یک موتور جست‌وجوی هوشمند برای جست‌وجوی بهتر در دنیای وب ساخت. گوگل با وعده اینکه نتایج حقیقی را نمایش می‌دهد، موتور جست‌وجوی خود را معرفی کرد. کاربران اینترنت متوجه شدند که به‌راحتی می‌توانند چیزی که دنبال آن می‌گردند را تایپ کرده و تعداد زیادی از چیزی که نیاز دارند را دریافت کنند. این در حالی است که قبل از آن باید صدها صفحه اینترنت را تک‌به‌تک، دستی بررسی می‌کردند. بنابراین تعداد کاربران گوگل روزبه‌روز افزوده شد و اینجا بود که عده‌ای از صاحبان وب‌سایت‌ها زرنگی کردند تا رتبه آن‌ها در جست‌وجوی گوگل بهتر شود.
آن‌ها به این نتیجه رسیدند که تکرار یک کلمه کلیدی خاص در سایتشان می‌تواند منجر به بالاتر رفتن رتبه آن‌ها در جست‌وجو شود. این باعث شد که صاحبان سایت‌ها اقدام به تکثیر بسیار یک کلمه کلیدی در سایت خود کنند؛ و اینجا بود که این‌گونه سایت‌ها به‌عنوان اسپمر توسط کاربران شناخته شدند.
اینجا بود که صاحبان وب‌سایت تصمیم گرفتند تکرار این کلمات را دور از چشمان کاربر قرار دهند.
این وضعیت ادامه پیدا کرد تا اینکه روزی یکی از کاربران عبارت “تعطیلات در فلوریدا” را جست‌وجو کرد و با سایتی تحت عنوان “ویاگارا، ویاگارا، ویاگارا!” روبرو شد. گوگل چگونه می‌توانست وعده نمایش نتایج حقیقی خود را اثبات کند؟
اولین به‌روزرسانی گوگل در نوامبر سال ۲۰۰۳ انجام گرفت؛ که به‌روزرسانی شده، فلوریدا نام گرفت. این به‌روزرسانی، اسپم‌ها را شناسایی می‌کرد.
البته اسپمرها همواره دنبال راه‌هایی برای دور زدن سیستم ضد اسپم هستند که این موضوع گوگل را مجاب به آپدیت‌های بعدی و قوی‌تر کرده بوده و کرده است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس سایت زیر مراجعه نمایید.

What is the Florida update

در صورتی که مقاله مقدمه ای بر عملکرد گوگل رو نخونده اید پشنهاد میکنم یک نگاه به آن بیندازید. این مقاله قسمت اول از سری آموزش های سئو ۲۰۱۷ می باشد. با ما همراه باشید.

پیشنهاد میکنم از مطلب بعد که در خصوص الگوریتم های گوگل هست دیدن کنید.


الگوریتم فلوریدا


نوع مطلب :
برچسب ها : الگوریتم گوگل، سئو 2017،
لینک های مرتبط :
مقدمه ای بر عملکرد گوگل

وقتی میخواهید از عملکرد گوگل سر در بیاورید حتما سردرگم خواهید شد! سایتها و وبلاگهای گوناگونی هستند که بعضا مطالب نادرست و بی اساسی را منتشر میکنند. علاوه بر این اگر نویسندگان این سایتها و وبلاگ ها با سئو آشنایی داشته باشند قاعدتا باید رتبه خوبی در جست و جوی موتور های جست و جو داشته باشند. اما گوگل اینگونه نیست. در واقع این دسته از وبلاگ نویسان با سئو سعی در فریب موتور جست و جو دارند. اینگونه فریب کاری، نه تنها رتبه آنها در جست و جوی گوگل را بالا نمی برد، بلکه ممکن است رتبه واقعی آنها را نیز بدتر کرده و بالا رفتن رتبه آنها را در آینده بسیار سخت نماید.

در اینجا نکته ای درباره وبلاگ نویسان را خاطر نشان میکنم….

  مقالاتی که تحت عنوان “تکنیک های سئو” که بعضا به صورت “جدید ترین تکنیک های سئو” نیز در اینترنت منتشر میشود، عموما توسط افراد کم تجربه نوشته شده است. این درحالیست که سئوی مناسب باید بر اساس تکنیک افراد خبره انجام شود. به این دلیل که تکنیک های سئو روز به روز پیشرفته تر و پیچیده تر خواهد شد.

بنابراین نتیجه میگیریم سئو را نمیتوان از افرادی یاد گرفت که خودشان هم با آن آشنایی ندارند!

  موضوعی که وجود دارد این است که با بالا رفتن رتبه سایت در موتورهای جست و جو، ترافیک سایت بالا میرود و نیاز به سئو افزایش می یابد. بنابراین باید از افراد خبره در حوزه سئو برای اینگونه وبلاگ ها کمک بگیریم.

  البته این موضوع را از قلم نیندازیم که وبلاگ هایی نیز هستند که مطالب آنها درست و صادقانه است و از سئوی خوبی نیز برخوردارند. البته اینکه وبلاگ ها را در زمینه صداقت مطالب و سئوی خوب از یکدیگر تفکیک کنیم کار مشکلی می باشد.

  در این فصل درباره تصورات غلطی که در مورد سئو وجود دارد صحبت میکنیم و اینکه چطور در لیست “بدها”ی گوگل قرار نگیریم. همچنین تکنیک های به روز درباره بالا رفتن رتبه در جست و جوی گوگل را خاطر نشان خواهیم کرد.

اما همه اینها نیازمند این است که بدانیم عملکرد گوگل چگونه است و این خود نیازمند دانستن پیشینه گوگل است.

پیشنهاد میکنم برای ادامه آموزش از مطلب بعد که در خصوص الگوریتم های گوگل هست دیدن کنید.


مقدمه ای بر عملکرد گوگل

نوع مطلب :
برچسب ها : سئو 2017،
لینک های مرتبط :

موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه